Datum:

Kursna lista na dan: 26.03.2019

Valuta DržavaParitetKupovniSrednjiProdajniKupovni efektivaProdajni efektiva
AUDAustralija 171,623474,221176,818871,623476,8188
CADKanada 175,129477,854380,579275,129480,5792
CHFŠvajcarska 1101,4079105,0859108,7639101,4079108,7639
CNYKina 1-15,5493---
CZKCeška 1-4,5766---
DKKDanska 1-15,8091---
EUREvropa 1115,0612118,0115120,9618115,0612120,9618
GBPVelika Britanija 1132,6667137,4784142,2901132,6667142,2901
HRKHrvatska 1-15,8962---
HUFMadarska 100-37,2935---
JPYJapan 10091,441494,757998,0744--
KWDKuvajt 1-343,6561---
NOKNorveška 111,791112,218812,646511,791112,6465
RUBRusija 11,49761,62781,758--
SEKŠvedska 110,884611,279411,674210,884611,6742
USDSjedinjene Americke Države 1100,6906104,3426107,9946100,6906107,9946

Iznos:  
Iz valute:
U valutu: