Vojvođanska banka a.d. | Kursna lista

Datum:

Kursna lista na dan: 05.03.2021

Valuta DržavaParitetKupovniSrednjiProdajniKupovni efektivaProdajni efektiva
HUFMadarska 10029,607232,181734,756229,607234,7562
AUDAustralija 173,26475,921278,578473,26478,5784
CADKanada 174,977877,697280,416674,977880,4166
JPYJapan 10087,704990,885994,0669--
NOKNorveška 111,045511,446111,846711,045511,8467
RUBRusija 11,21741,32331,4292--
EUREvropa 1114,6396117,5791120,5186114,6396120,5186
SEKŠvedska 111,157111,561811,966511,157111,9665
CHFŠvajcarska 1102,1001105,8032109,5063102,1001109,5063
GBPVelika Britanija 1131,7815136,5611141,3407131,7815141,3407
USDSjedinjene Americke Države 194,885398,3267101,768194,8853101,7681

Varijabilna kursna lista na dan:05.03.2021

Valuta ParitetKupovni varijabilniSrednjiProdajni varijabilni
HUF10029,607232,181734,7562
AUD173,26475,921278,5784
CAD174,977877,697280,4166
JPY100-90,8859-
NOK111,045511,446111,8467
RUB1-1,3233-
EUR1117,2117,5791118
SEK111,157111,561811,9665
CHF1105105,8032108
GBP1131,7815136,5611141,3407
USD19798,326799,5
Iznos:  
Iz valute:
U valutu: